Biuletyn Informacji Publicznej  Gminy Łaskarzew  www.laskarzew.pl
Dane
Skrzynka Podawcza
Organy
Wójt Gminy
Zastępca Wójt
Sekretarz Gminy
Skarbnik Gminy
Przewodniczący Rady
Rada
Komisje
Sołectwa
Prawo lokalne
Statut
Regulamin
Uchwały
Zarządzenia
WYBORY
Podatki i opłaty
Wzory formularzy informacji i deklaracji podatkowych
Programy / Strategie
Zagospodarowanie przestrzenne
Finanse Gminy
Sprawozdania finansowe
Budżet
Informacje z wykonania budżetu
Jednostki organizacyjne i instytucje
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Dom Kultury
Gminna Biblioteka Publiczna
Szkoła Podstawowa w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej
Szkoła Podstawowa w Krzywdzie
Zespół Szkół w Izdebnie
Zespół Szkół w Starym Pilczynie
Zamówienia publiczne
Plany Zamówień Publicznych
Ogłoszenia Przetargowe
Zapytania Ofertowe
Inne
Oświadczenia majątkowe
Zawiadomienia, ogłoszenia, obwieszczenia, postanowienia, opinie
Przetargi
Zapytania ofertowe
Konsultacje społeczne
Konkursy
Nabór kandydatów
Oferty inwestycyjne
Konkursy na realizację zadań publicznych, organizacje pozarządowe
Petycje
Rejestry i ewidencje
Informacje nieudostępnione
Wykaz danych o środowisku
Sprawdź stan sprawy
Ochrona danych osobowych
Klauzule informacyjne RODO
Inspektor Ochrony Danych
Serwis
Wyszukiwarka
Instrukcja obsługi
Redakcja
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Sołectwa strona główna 

Sołectwa
Wykaz sołtysów gminy Łaskarzew

 

L.p.

Sołectwo

Nazwisko i Imię Sołtysa

1.

Aleksandrów

Kędziorek Krzysztof

2.

Budel

Kondej Teresa

3.

Budy Krępskie

Przybysz Stanisława

4.

Celinów

Rutkowski Marek

5.

Dąbrowa

Skoczylas Grzegorz

6.

Dąbrowa - Kolonia

Rendaszka Teresa

7.

Grabina

Guzowska Anna

8.

Izdebno

Odziemczyk Adolf

9.

Izdebno - Kolonia

Żak Józef

10.

Kacprówek

Błachnio Jerzy

11.

Krzywda

Wieczorkiewicz Paweł

12.

Ksawerynów

Wysocka Monika

13.

Leokadia

Błachnio Radosław

14.

Lewików

Gurdek Janusz

15.

Lipniki

Kuc Krystyna

16.

Melanów

Zackiewicz Anna

17.

Nowy Pilczyn

Jasiński Zbigniew

18.

Sośninka

Kondej Marian

19.

Stary Helenów

Ragus Benedykt

20.

Stary Pilczyn

Parzyszek Robert

21.

Uścieniec

Kowalska Patrycja

22.

Wanaty

Trzciałkowski Janusz

23.

Wola Łaskarzewska

Robak Bożena

24.

Wola Rowska

Zowczak Roman

25.

Zygmunty

Grudzień Grzegorz

 
Data wprowadzenia informacji 2013-10-02 09:34:05 Informację zaktualizowano 2015-02-25 12:48:06, wprowadzający: Mariusz Paziewski, autor: Elżbieta Jaworska
wersja do druku